Gratis verzonden binnen 48 uur !
Prachtige reisset bestaande uit een leren reistas met bijpassende leren toilettas.
Je kent het wel… een product willen kopen dat net buiten het budget valt of een grote uitgave doen op het moment dat het niet uitkomt. Vaak kies je dan voor een alternatief van lagere kwaliteit. Dankzij in3 is dit niet meer nodig. Met in3 betaal je in 3 termijnen tegen 0% rente, zonder BKR registratie en zonder kleine lettertjes. Bespaar tijd én geld met in3 en investeer in de toekomst.
Heeft u vragen over IN3? Bekijk dan deze informatie van In3
Deze leren reistas is met zijn klassieke design en chique uitstraling een zeer mooie verschijning. Handgemaakt van de beste kwaliteit volnerf leder en uitgevoerd in een prachtige zwarte kleur. Het gekozen leer is volledig plantaardig gelooid, dus er zijn geen vervuilende stoffen gebruikt tijdens het looiproces. Wel zo fijn voor het milieu. Ook de afwerking van deze tas is van een zeer hoog niveau, de gebruikte rits is bijvoorbeeld een YKK rits wat garant staat voor het soepel openen en sluiten van de tas. De binnenkant van deze tas is afgewerkt met een hele mooie zwarte stoffen voering met een luxe suede look-and feel. Met recht is deze tas een "Black Beauty" te noemen en een ideale combinatie van een hoge kwaliteit voor een zeer betaalbare prijs.
Wij doneren een gedeelte van onze netto opbrengst aan The Ocean Cleanup. Deze organisatie spant zich in om het vele plastic in onze oceanen en rivieren op te ruimen. Door de aanschaf van een Sedna produkt helpt u ook mee om dit doel te verwezenlijken.